Menu
Szybki kontakt

WYTWÓRNIA WÓD
JURA SKAŁKA

ul. Świerkowa 31

42-421 Włodowice

tel. +48 32 67 210 30
e-mail: juraskalka@b-d.com.pl

Licznik odwiedzin
Dzisiaj: 27
W tym miesiącu: 518
Wszystkich: 334964

Wytwórnia "Jura – Skałka" położona jest na obrzeżach wsi Skałka gminy Włodowice w otulinie Parku Jurajskiego. Powstała w latach 80 - tych, kiedy to po raz pierwszy wykonano odwierty i wybudowano wytwórnię. Wydobywana woda, dzięki wyjątkowym walorom smakowym i unikalnej kompozycji minerałów, zdobyła sobie uznaną pozycję na rynkach województwa częstochowskiego, opolskiego i katowickiego.

Obecni właściele firmy postawili na jakość, solidność i nowoczesność. Poddano gruntownemu remontowi ciąg do produkcji wody i napojów, zmodernizowano węzły technologiczne, zakupiono i zabudowano filtry, usprawniono transport wewnątrzzakładowy.

By czuć się pewnie na rynku, firma poddała swoje wyroby wszechstronnym badaniom fizyko - chemicznym, mikrobiologicznym i radiometrycznym, w wyniku których stwierdzono, że Jura Skałka jest wodą mineralną charakteryzującą się wyjątkową czystością, doskonałym smakiem i zawartością niezbędnych dla organizmu składników mineralnych i mikroelementów. Woda mineralna "Jura – Skałka" jest wydobywana z ujęcia głębinowego (180m) w strefie ochronnej Jurajskiego Parku Krajobrazowego.

Wszystkich, którzy dotychczas nie są odbiorcami naszej wody i napojów zapraszamy do nawiązania współpracy.

Zakłady Produkcyjne B-D S.A., 42-400 ZAWIERCIE, ul. 11 Listopada 2/4, tel. (32) 67 013 00 e-mail: juraskalka@b-d.com.pl